رمز ارزها توسط کارتل قدرتمند کنترل مي‌شوند. بيت کوين اتريوم ارز ديجيتال کريپتوکارنسي 


پس از ريزش سنگين بيت کوين در روز 7 سپتامبر (16 شهريور) محدوده حمايتي  44000 دلار فعلاً مانع بزرگي بر سر راه ريزش رمز ارز BTC ايجاد کرده است.


به گزارش ميهن بلاکچين با توجه به ترس حاکم بر بازار در روزهاي اخير، تلاش‌هاي خريداران براي بازپس‌گيري سطوح قيمتي بالاتر در ناحيه 47000 دلار با سرکوب فروشندگان مواجه شده است و همين امر منجر به شکل‌گيري يک محدوده رنج قيمتي بين 44000 دلار تا 47000دلار نيز شده است.


تحليل تکنيکال نمودار قيمت بيت کوين


سقف و کف محدوده رنج قيمت 44000 الي 47000 دلار، مهم‌ترين حمايت‌ و مقاومت‌ها بر سر راه بيت کوين هستند. البته اگر اين محدوده رنج را در تداوم گام نزولي شارپ پيشين در نظر بگيريم به نظر بازار در حال تکميل يک الگوي پرچم است؛ الگويي که ممکن است درنهايت به نزول بيشتر بيت کوين منجر شود؛ گرچه اين امر منوط به تکميل الگو و شکست آن به سمت پايين است.


همچنين در تايم فريم 4 ساعته قيمت بيت کوين در زير ميانگين متحرک نمايي (200 EMA) در حال معامله است و تلاش روزهاي اخير خريداران براي عبور از اين ميانگين متحرک نمايي با شکست روبه‌رو شده است. لذا اگر بيت کوين بخواهد سطوح قيمتي بالاتر را باز پس بگيرد نخست بايد بتواند ميانگين متحرک نمايي 200 روزه را به بالا بشکند، بنابراين EMA 200 نيز يک مقاومت مهم بر سر راه بيت کوين است. ميانگين متحرک نمايي 200 روزه بارنگ زرد در تصوير زير قابل‌مشاهده است.


ادامه مطلب.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دکتر حيدري گن لاغري Eric courseaapp strategy قطعات يدکي خودرو هاي چيني Jeff نرخ ارز ديجيتال hamechidan116 machinery